Tuesday, 14 August 2018
SELAMAT DATANG KE SMK BATU UNJUR.....SUKAN SEKOLAH PADA 30.03.2018. SEMUA PELAJAR DIKEHENDAKI BERPAKAIAN SUKAN. BERMULA PADA PUKUL 7.30 DI PADANG SMKBU

Menu English

A+ R A-

Senarai Nama Guru Sesi Pagi 2018

  • Category: Guru SMKBU
  • Published: Monday, 22 January 2018 15:36
  • Written by Super User

BIL NAMA GURU GRED OPSYEN DOMINAN
1 NOREHA BT HAILANI DG54 MATEMATIK
2 SALMAH BINTI MOKNI DG48 KHB / PJPK
3 NORSHIDAH BT MOHD SAAD DG48 PENGAJIAN MELAYU
4 ZARINA BT ISMAIL DG48 BAHASA INGGERIS
5 AMINAH BT AWANG DG48 BAHASA MELAYU
6 CHENG LAY HOONG DG48 KIMIA
7 ANI BT ABU BAKAR DG48 BAHASA MELAYU
8 FAIZIAH BT HAJI MOHAMED KASSIM DG48 SAINS RUMAHTANGGA
9 CHUA MEE KEAW DG44 GBK
10 PARIMALA A/P PALANISAMY DG44 GBK
11 NORZURIANI BT MOHD ROZALI YUSOF DG41 GBK
12 KAMALINDA BT KAMARULZAMAN DG48 TESL
13 AFIDA BT MOHAMAD DAHARI DG48 SAINS
14 AZLIN BIN JAMALUDDIN DG44 SAINS PERTANIAN
15 CHONG CHIEU HONG DG44 KIMIA / MATEMATIK
16 CHOW YEE SEE DG44 BAHASA MELAYU
17 DEVI A/P GOVINDASAMY DG48 SEJARAH
18 FADHILAH BT MOHD MAAMUR DG41 PERDAGANGAN
19 GAURI A/P MANICKOM DG44 MATEMATIK
20 GOBINATH A/L RAJANDERAN DG44 MATEMATIK
21 GOH MEI LING DG48 MATEMATIK
22 INTHUMATHI A/P MARAPPAN DG44 SEJARAH
23 KANACALETCHUMY A/P GOVINDASAMY DG44 BAHASA TAMIL
24 LEE CHEW CHIN DG48 B. INGGERIS / TESL
25 LEE KEH PENH DG52 BIOLOGI / SAINS
26 LEE YEAN PHENG DG48 MATEMATIK
27 LIEW MEI YONG DG48 EKONOMI
28 LIM AI KIAW DG48 SEJARAH
29 MASNIZA BT SURIP DG44 MATEMATIK
30 MALA A/P BATHUMALAI @ MUNIAM DG44 TEKNOLOGI MAKLUMAT
31 NAZHATUL SHIMA BT KHALID DG44 PEMDIDIKAN SENI VISUAL
32 NG MOOI SONG DG48 BAHASA CINA
33 NG SHER ER DG41 KIMIA
34 NICHOLAS A/L BENJAMIN DG48 BAHASA MELAYU
35 NOR AIEN BT SAMSUDIN DG44 EKONOMI ASAS
36 NORAPIZA BT MAT SEMAN DG44 GEOGRAFI / SEJARAH
37 NORHASSEME BT MOHD DAUD DG41 MATEMATIK
38 NORHAYATI BT MD NOR DG48 TESL
39 NORZIELA BT AB RAHMAN DG44 SAINS / KIMIA
40 NOORHAFILLAH BT ABDUL RAHIM DG 41 PJPK
41 NUR FAZREEN FAZLINA BT ZAINUL ABIDIN DG 44 FIZIK / MATEMATIK
42 NURUL ASMAT BT ABD AZIZ DG41 KHB
43 ONG AI CHING DG52 ERT / P.PERAKAUNAN
44 ONG SUAN SIM DG48 TESL
45 R. ARASU A/L S. RAJAMANI DG48 BAHASA MELAYU
46 RICHARD A/L WILLIAM DG44 TESL
47 ROHANI BT JAMIL AHMAD DG48 BAHASA MELAYU
48 ROHAIDA BT HASHIM DG44 BIOLOGI / SAINS
49 ROHAYA BT NASIR DG44 KHB
50 ROSLIN BT MOHAMAD SULAIMAN DG48 PENDIDIKAN ISLAM
51 ROZALINA BT ABD. RAHMAN DG44 PSV / BAHASA MELAYU
52 SANTHI A/P MUNUSAMY @ MUNIANDY DG48 BAHASA MELAYU
53 SANTHI A/P SUNDARAM DG48 GEOGRAFI
54 SHARALI A/P RAJOO DG48 TESL
55 SITI AZIRAH BT RAMLI DG44 SEJARAH
56 SITI HAMIDAH BT MOHD NOR DG44 IT / MATEMATIK
57 SITI RAHAYU BT SULAIMAN DG41 BIOLOGI / MATEMATIK
58 SUKMA ERDAWATY BT ABDUL SALIM DG44 TESL / LITERATURE
59 SUNIAH BT SIDEK DG48 PENDIDIKAN ISLAM
60 DR. TAN GOON SIM DG48 BAHASA CINA
61 TENGKU PUTERI AINSYAH BT TENGKU YAACOB DG41 KESUSASTERAAN / GEOGRAFI
62 TING SING NGIIK DG44 MATEMATIK
63 TUAN NOR DIANA BT TUAN IBRAHIM DG48 B. MELAYU / SASTERA MELAYU
64 UMAVATHY A/P R. NANTHAN DG48 PERDAGANGAN
65 WAN ZAID BIN WAN JUSOH DG41 SAINS SUKAN / MATEMATIK
66 YAP MOI ENG DG48 SAINS / FIZIK
67 ZUZIANA BT MOHD KASIM DG44 PENGURUSAN PERNIAGAAN